Współpracowaliśmy z wieloma firmami

Dotychczas zaufali nam

Przygotowanie gry paragrafowej w postaci aplikacji mobilnej na platformę Android. Gra o tytule „Lost In Innsmouth”, dostępna jest w Google Play.

JWA S.A.

Firma Seventhtear świadczyła usługi programistyczne największemu polskiemu bankowi. Były to prace przy systemach backendowych jak i bankowość mobilna.

PKO Bank Polski

Realizacja usług w zakresie projektowania i implementacji modułów związanych z przetwarzaniem i obsługa zadań w wewnętrznych protokołach bankowych.

Inteligo Financial Services

Praca przy usprawnianiu oraz podnoszeniu efektywności wewnętrznego oprogramowania, wykorzystywanego do monitorowania różnych mediów.

Instytut Monitorowania Mediów

Praca dla firmy Cyfrowy Polsat S.A., w dziale oprogramowania dekoderów. Udział w projektowaniu i implementacji systemu do automatycznego testowania dekoderów.

Cyfrowy Polsat

Seventhtear był odpowiedzialny za zaprojektowanie i implementację programu do przeprowadzania badań oraz wykonywania obliczeń statystycznych.

Neured

Praca dla Metropolis Software przy grze „THEY”. Implementację systemu broni, ruchu gracza, interakcji gracza ze światem oraz przy module fizyki PhysX.

Metropolis

Praca przy grach komputerowych. Byliśmy odpowiedzialni za implementację autorskiego silnika fizyki do istniejącego frameworka do produkcji gier.

Rebelmind

Firma odpowiedzialna była za projektowanie i implementację silnika fizyki do gry komputerowej. Gra była częścią transmedialnego projektu.

Picture & Sound